Tre personer får to festivalpass hver til helgas ”Blues In Hell”.
Vi lanserte en konkurranse der premien var festivalpass til ”Blues In Hell”, som går av stabelen i helga. Festivalpassene gjelder for både fredag og lørdag. Det eneste man trengte å gjøre var å begrunne hvorfor man skulle få oppleve bluesfesten.
"Jeg har så lyst til å glede mannen min med Bluesbilletter, fordi han liker musikk og spesielt blues og fordi han er så utrolig enestående! Jeg ble alvorlig syk tidligere i år. Frode har stått ved min side og hjulpet meg gjennom mnd. med opp- og nedturer, behandling og utallige turer til St Olav. Han har vist seg som en enorm støtte for meg og vår datter, vi hadde ikke klart det uten vår kjære mann og pappa! Ennå er det mange mnd. med usikkerhet foran oss, derfor hadde det vært flott å kunne overraske han med Bluesbill., fordi han gjør så mye for oss i hverdagen!"
Randi Eidevig
"Jeg har verdens beste lillesøster som nettopp fylte 40 år. Det er ingen som er så omtenksom, god og snill som henne! Av ulike omstendigheter har vi ikke fått feiret dagen hennes. Derfor hadde det vært fantastisk herlig å kunne tatt henne med på Hell Blues-festival i helga! Fordi hun virkelig fortjener det!"
Toril Grødahl
"Æ hadd syntes det ha vært kjempestas å fått lov å overraska tigerfaren min (ikke svigerfar nei) me et festivalpass. Han jobbe å står på å hjelpe aill som spør, å e lidenskapelig glad i blues. Har itj hatt store muligheten te å gi store gava te’n, men håpe at et festivalpass te bluesen kanskje kunna vært nå".
May Kristin Berg
Festivalpassene må hentes i lokalene til Stjørdalens Blad i 4. etasje på Torgkvartalet fra klokken 10 i dag, torsdag, og fram til klokken 15 fredag.