Det kan gå mot bygging av ny storhall på Øverlands Minde. Forprosjekt med tegninger og kalkyler vil foreligge allerede i høst.
Kampstart om:
| Publisert 27.06.2006 kl 08:21 Oppdatert 27.06.2006 kl 08:29 |
Hallkvalitet og hallkapasitet var tema på et møte i Stjørdal sist fredag. Bakgrunn for møtet er utbyggingsplanene ved Ole Vig videregående skole og deltakere på møtet var i tillegg til skolen, fylkeskommunen ved eiendomsleder Rune Venås og prosjektleder Karl Arne Jensen og Stjørdal kommune.
– Jeg ser tre muligheter. Det er rehabilitering av Stjørdalshallen, det er bygging av ny Stjørdalshall med en utforming som er tilgjengelig for alle, eller det tredje alternativet, som er bygging av en helt ny storhall. Det vil si en hall med to håndballflater, sier Venås.
Mer i dagens utgave av Stjørdalens Blad.
Melodi Grand Prix Nadia Hasnaoui, Haddy N'jie og Erik Solbakken gleder seg til å lede Eurovision Song Contest på Fornebu 29. mai. Les mer
Kalenderen fra Stjørdalspuls | ||
Bilder fra Stjørdalspuls | ||
Siste leserkommentarer