Politiet ønsker å komme i kontakt med vitner som kan ha sett noen utføre skadeverk på blomsterdekorasjoner i gågata natt til søndag.
Politiet ble varslet om skadeverket ved tretida natt til søndag.
Deler av et dekorativt tårn med blomster midt i gågata var slått i stykker. Blomster og potteskår var spredt rundt i omsrådet derdet står flere benker som folk kan sitte på.
politiet vet ennå ikke hvam som har utfør skadeverket. Derfor er de interessert i opplysninger fra folk som oppholdt seg i området natt til søndag og kan ha sett noen utøve skadeverk.
Det er de næringsdrivende i Gågata som har bekostet blomsterdekorasjonene for å gjøre gågata og sentrumsområdet litt triveligere for folk som ferdes her.
Christer Sjögren, Charlotte Perelli, Lotta Engberg og flere kjente fjes deltar i Melodifestivalen.
Se alle artistene!Vi viser deg de hotteste og nyeste trendene fra Gave- og interiørmessen i Lillestrøm.
Se bildene her